Een beeld van Vrouwe Justitia, zittend, brons-look, heel mooi! - HANDGEMAAKT.EU
Een paar bronzen beelden van een jongen en een meisje. Eén gesigneerd Cellini en de andere Breigerant. Beide op marmeren sokkel. – Jordaens N.V. Veilinghuis
bronzen beeld - get. CLODION
Pin op Dansende koppels : Brons ca 1950 Frankrijk
Online Catalogus | Twents Veilinghuis
Beelden & Sculpturen kopen? | Kunstveiling.nl
Moeder en kind” & “Pijproker”. Twee Afrikaanse bronzen beeldjes. – Jordaens N.V. Veilinghuis
761. Bronzen beelden met klassiek thema, tweede helft 20e eeuw